X
تبلیغات
رایتل

خودمونی!

همه چی!

برنامه مسابقات جام جهانی 2010

21 خرداد آغاز می شود
برنامه مسابقات جام جهانی 2010
جام جم آنلاین: نوزدهمین دوره رقابت های فوتبال جام جهانی از روز 21 خردادماه با حضور 32 تیم در آفریقای جنوبی آغاز می شود و روز 20 تیرماه با شناخت قهرمان به پایان خواهد رسید.

به گزارش مهر، گروه بندی و برنامه کامل مسابقات جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی به شرح زیر است:

گروه A: آفریقای جنوبی، مکزیک، اروگوئه و فرانسه
جمعه 21 خرداد - آفریقای جنوبی - مکزیک - ورزشگاه ژوهانسبورگ - ساعت 18:30
جمعه 21 خرداد - اروگوئه - فرانسه - ورزشگاه کیپ تاون - ساعت 23
چهارشنبه 26 خرداد - آفریقای جنوبی - اروگوئه - ورزشگاه پرتوریا - ساعت 23
پنجشنبه 27 خرداد - فرانسه - مکزیک - ورزشگاه پولوکوانه - ساعت 23
سه شنبه اول تیر - مکزیک - اروگوئه - ورزشگاه روسنبرگ - ساعت 18:30
سه شنبه اول تیر - فرانسه - آفریقای جنوبی - ورزشگاه مانگوانگ - ساعت 18:30

گروه B: آرژانتین، کره جنوبی، نیجریه و یونان
شنبه 22 خرداد - آرژانتین - نیجریه - ورزشگاه ژوهانسبورگ - ساعت 18:30
شنبه 22 خرداد - کره جنوبی - یونان - ورزشگاه نلسون ماندلا - ساعت :16
پنجشنبه 27 خرداد - یونان - نیجریه - ورزشگاه مانگوانگ - ساعت 18:30
پنجشنبه 27 خرداد - آرژانتین - کره جنوبی - ورزشگاه ژوهانسبورگ - ساعت 16
سه شنبه اول تیر - نیجریه - کره جنوبی - ورزشگاه دورربان - ساعت 23
سه شنبه اول تیر - یونان - آرژانتین - ورزشگاه پولوکوانه - ساعت 23

گروه C: انگلستان، آمریکا، الجزایر و اسلوونی
شنبه 22 خرداد - انگلستان - آمریکا - ورزشگاه روسنبرگ - ساعت 23
یکشنبه 23 خرداد - الجزایر - اسلوونی - ورزشگاه پولوکوانه - ساعت 16
جمعه 28 خرداد - اسلوونی - آمریکا - ورزشگاه ژوهانسبورگ - ساعت 18:30
جمعه 28 خرداد - انگلستان - الجزایر - ساعت 23
چهارشنبه 2 تیر - اسلوونی - انگلستان - ورزشگاه نلسون ماندلا - ساعت 18:30
چهارشنبه 2 تیر - آمریکا - الجزایر - ورزشگاه پرتوریا - ساعت 18:30

گروه D: آلمان، استرالیا، غنا و صربستان
یکشنبه 23 خرداد - آلمان - استرلیا - ورزشگاه دوربان - ساعت 23
یکشنبه 23 خرداد - صربستان - غنا - ورزشگاه پرتورریا - ساعت 18:30
جمعه 28 خرداد - آلمان - صربستان - ورزشگاه نلسون ماندلا - ساعت 16
شنبه 29 خردادماه - غنا - استرالیا - ورزشگاه روسنبرگ - ساعت 18:30
چهارشنبه 2 تیر - غنا - آلمان - ورزشگاه ژوهانسبورگ - ساعت 23
چهارشنبه 2 تیر - استرالیا - صربستان - ورزشگاه نلسپرویت - ساعت 23

گروه E: هلند، ژاپن، کامرون و دانمارک
دوشنبه 24 خرداد - هلند - دانمارک - ورزشگاه ژوهانسبورگ - ساعت 16
دوشنبه 24 خرداد - ژاپن - کامرون - ورزشگاه مانگوانگ - ساعت 18:30
شنبه 29 خرداد - هلند - ژاپن - ورزشگاه دوربان - ساعت 16
شنبه 29 خرداد - کامرون - دانمارک - ورزشگاه پرتوریا - ساعت 23
پنجنشبه 3 تیر - دانمارک - ژاپن - ورزشگاه روسنبرگ - ساعت 23
پنجشنبه 3 تیر - کامرون - هلند - ورزشگاه کیپ تاون - ساعت 23

گروه F: ایتالیا، نیوزلند، پاراگوئه و اسلوواکی
دوشنبه 24 خرداد - ایتالیا - پاراگوئه - ورزشگاه کیپ تاون - ساعت 23
سه شنبه 25 خرداد - نیوزلند - اسلوواکی - ورزشگاه روسنبرگ - ساعت 16
یکشنبه 30 خرداد - اسلوواکی - پاراگوئه - ورزشگاه مانگوانگ - ساعت 16
یکشنبه 30 خرداد - ایتالیا - نیوزلند - ورزشگاه نلسپرویت - ساعت 18:30
پنجنشبه 3 تیر - اسلوواکی - ایتالیا - ورزشگاه ژوهانسبورگ - ساعت 18:30
پنجشنبه 3 تیر - پاراگوئه - نیوزلند - ورزشگاه پولوکوانه - ساعت 18:30

گروه G: برزیل، کره شمالی، ساحل عاج و پرتغال
سه شنبه 25 خرداد - ساحل عاج - پرتغال - ورزشگاه نلسون ماندلا - ساعت 18:30
سه شنبه 25 خرداد - برزیل - کره شمالی - ورزشگاه ژوهانسبورگ - ساعت 23
یکشنبه 30 خرداد - برزیل - ساحل عاج - ورزشگاه ژوهانسبورگ - ساعت 23
دوشنبه 31 خرداد - پرتغال - کره شمالی - ورزشگاه کیپ تاون - ساعت 16
جمعه 4 تیر - پرتغال - برزیل - ورزشگاه دوربان - ساعت 18:30
جمعه 4 تیر - کره شمالی - ساحل عاج - ورزشگاه نلسپرویت - ساعت 18:30

گروه H: اسپانیا، هندوراس، شیلی و سوئیس
چهارشنبه 26 خرداد - هندوراس - شیلی - ورزشگاه نلسپرویت - ساعت 16
چهارشنبه 26 خرداد - اسپانیا - سوئیس - ورزشگاه دوربان - ساعت 18:30
دوشنبه 31 خرداد - شیلی - سوئیس - ورزشگاه نلسون ماندلا - ساعت : 18:30
دوشنبه 31 خرداد - اسپانیا - هندوراس - ورزشگاه ژوهانسبورگ - ساعت 23
جمعه 4 تیر - شیلی - اسپانیا - ورزشگاه پرتوریا - ساعت 23
جمعه 4 تیر - سوئیس - هندوراس - ورزشگاه مانگوانگ - ساعت 23

مرحله یک هشتم نهایی

شنبه - 5/4/89
بازی شماره 49: اول گروه A - دوم گروه B، ساعت 18:30
بازی شماره 50: اول گروه C - دوم گروه D، ساعت 23

یکشنبه - 6/4/89
بازی شماره 51: اول گروه D - دوم گروه C، ساعت 18:30
بازی شماره 52: اول گروه B - دوم گروه A، ساعت 23

دوشنبه - 7/4/89
بازی شماره 53: اول گروه E - دوم گروه F، ساعت 18:30
بازی شماره 54: اول گروه G - دوم گروه H، ساعت 23

سه شنبه - 8/4/89
بازی شماره 55: اول گروه F - دوم گروه E، ساعت 18:30
بازی شماره 56: اول گروه H - دوم گروه G، ساعت 23

مرحله یک چهارم نهایی

جمعه - 11/4/89
بازی شماره 57: برنده بازی شماره 53 - برنده بازی شماره 54، ساعت 18:30 
بازی شماره 58: برنده بازی شماره 49 - برنده بازی شماره 50، ساعت 23

شنبه - 12/4/89 
بازی شماره 59: برنده بازی شماره 51 - برنده بازی شماره 52، ساعت 18:30
بازی شماره 60: برنده بازی شماره 55 - برنده بازی شماره 56، ساعت 23

مرحله نیمه نهایی

سه شنبه - 15/4/89
بازی شماره 61: برنده بازی شماره 57 - برنده بازی شماره 58
بازی شماره 62: برندگان بازی شماره 59 - برنده بازی شماره 60

دیدار رده بندی

شنبه - 19/4/89
بازی شماره 63: بازنده بازی شماره 61 - بازنده بازی شماره 62

دیدار فینال

یکشنبه - 20/4/80
بازی شماره 64: برنده بازی شماره 61 - برنده بازی شماره 62 

تاریخ ارسال: شنبه 22 خرداد‌ماه سال 1389 ساعت 01:06 ب.ظ | نویسنده: mr.math | چاپ مطلب 1 نظر